Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Poznań - Szczecin
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski - Drawiny - Podlesiec - Mierzęcin - Dobiegniew - Bierzwnik - Rębusz - Słonice - Stary Klukom - Choszczno - Ziemomyśl B - Dolice - Morzyca - Kolin - Witkowo Drugie - Stargard - Szczecin
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski - Drawiny - Podlesiec - Mierzęcin - Dobiegniew - Bierzwnik - Rębusz - Słonice - Stary Klukom - Choszczno - Ziemomyśl B - Dolice - Morzyca - Kolin - Witkowo Drugie - Stargard - Grzędzice - Miedwiecko - Reptowo - Szczecin
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski - Drawiny - Podlesiec - Mierzęcin - Dobiegniew - Bierzwnik - Rębusz - Słonice - Stary Klukom - Choszczno - Ziemomyśl B - Dolice - Morzyca - Kolin - Witkowo Drugie - Stargard - Szczecin
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski - Drawiny - Podlesiec - Mierzęcin - Dobiegniew - Bierzwnik - Choszczno - Dolice - Kolin - Stargard - Szczecin
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski - Drawiny - Podlesiec - Mierzęcin - Dobiegniew - Bierzwnik - Rębusz - Słonice - Stary Klukom - Choszczno - Ziemomyśl B - Dolice - Morzyca - Kolin - Witkowo Drugie - Stargard - Grzędzice - Miedwiecko - Reptowo - Szczecin