Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Poznań - Krzyż Wielkopolski
- Poznań - Kiekrz - Rokietnica - Pamiątkowo - Baborówko - Szamotuły - Pęckowo - Wronki - Mokrz - Miały - Drawski Młyn - Krzyż Wielkopolski
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies