Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Poznań - Bydgoszcz
- Poznań - Bogucin - Kobylnica - Biskupice Wielkopolskie - Promno - Pobiedziska - Lednogóra - Fałkowo - Pierzyska - Gniezno - Jankowo Dolne - Trzemeszno - Wydartowo - Mogilno - Kołodziejewo - Janikowo - Inowrocław - Jaksice - Złotniki Kujawskie - Nowa Wieś Wielka - Chmielniki - Brzoza - Trzciniec - Bydgoszcz