Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Ostrów Wielkopolski - Wrocław
- Ostrów Wielkopolski - Topola-Osiedle - Tarchały Wielkie - Odolanów - Garki - Granowiec - Sośnie - Pawłów - Międzybórz - Bukowina Sycowska - Twardogóra - Grabowno Wielkie - Dobroszyce - Oleśnica - Długołęka - Mirków - Wrocław
- Ostrów Wielkopolski - Topola-Osiedle - Tarchały Wielkie - Odolanów - Garki - Granowiec - Sośnie - Pawłów - Międzybórz - Bukowina Sycowska - Twardogóra - Grabowno Wielkie - Dobroszyce - Dąbrowa - Oleśnica - Borowa - Długołęka - Wrocław
- Ostrów Wielkopolski - Topola-Osiedle - Tarchały Wielkie - Odolanów - Garki - Granowiec - Sośnie - Pawłów - Międzybórz - Bukowina Sycowska - Twardogóra - Grabowno Wielkie - Dobroszyce - Dąbrowa - Oleśnica - Borowa - Długołęka - Mirków - Wrocław
- Ostrów Wielkopolski - Topola-Osiedle - Tarchały Wielkie - Odolanów - Garki - Granowiec - Sośnie - Pawłów - Międzybórz - Bukowina Sycowska - Twardogóra - Grabowno Wielkie - Dobroszyce - Dąbrowa - Oleśnica - Długołęka - Wrocław