Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Oława - Kędzierzyn-Koźle
- Oława - Lipki - Brzeg - Łosiów - Lewin Brzeski - Przecza - Dąbrowa - Chróścina - Opole - Przywory - Górażdże - Gogolin - Jasiona - Zdzieszowice - Raszowa - Kędzierzyn-Koźle
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies