Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Mielec - Rzeszów
- Mielec - Wojsław - Mielec - Rzochów - Rzemień - Przecław - Dąbie - Pustków - Kochanówka - Pustynia - Dębica - Lubzina - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Będziemyśl - Trzciana - Świlcza - Rudna Wielka - Rzeszów