Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Medzilaborce - Sanok
- Medzilaborce - Łupków - Komańcza - Rzepedź - Szczawne - Wysoczany - Mokre - Morochów - Czaszyn - Tarnawa Dolna - Zagórz - Nowy Zagórz - Sanok
- Medzilaborce - Łupków - Komańcza - Rzepedź - Szczawne - Wysoczany - Mokre - Morochów - Czaszyn - Tarnawa Dolna - Zagórz - Sanok