Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Łuków - Terespol
- Łuków - Szaniawy-Matysy - Brzozowica Duża - Misie - Międzyrzec Podlaski - Sitno - Szachy - Sokule - Porosiuki - Biała Podlaska - Ogrodniki - Perkowice - Chotyłów - Dobrynka - Małaszewicze - Kobylany - Terespol