Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Lublin - Chełm
- Lublin - Świdnik - Minkowice - Podzamcze - Dominów - Jaszczów - Biskupice - Trawniki - Wólka Kańska - Kanie-Stacja - Zalesie Krasieńskie - Rejowiec Fabryczny - Zawadówka - Chełm
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies