Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kraków - Sędziszów
- Kraków - Zastów - Baranówka - Łuczyce - Goszcza - Niedźwiedź - Słomniki - Smroków - Szczepanowice - Kamieńczyce - Miechów - Pstroszyce Pierwsze - Uniejów-Rędziny - Kozłów - Klimontów - Sędziszów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies