Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kraków - Rzeszów
- Kraków - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Podłęże - Staniątki - Szarów - Kłaj - Stanisławice - Cikowice - Bochnia - Rzezawa - Jasień - Brzesko - Sterkowiec - Biadoliny Szlacheckie - Bogumiłowice - Tarnów - Wola Rzędzińska - Wałki - Czarna - Grabiny - Dębica - Lubzina - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Będziemyśl - Trzciana - Świlcza - Rudna Wielka - Rzeszów
- Kraków - Kokotów - Węgrzce Wielkie - Podłęże - Staniątki - Szarów - Kłaj - Stanisławice - Cikowice - Bochnia - Rzezawa - Jasień - Brzesko - Sterkowiec - Biadoliny Szlacheckie - Bogumiłowice - Tarnów - Wola Rzędzińska - Wałki - Czarna - Grabiny - Dębica - Lubzina - Ropczyce - Sędziszów Małopolski - Będziemyśl - Trzciana - Świlcza - Rudna Wielka - Rzeszów