Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Korsze - Ełk
- Korsze - Tołkiny - Linkowo - Nowy Młyn - Kętrzyn - Martiany - Sterławki Wielkie - Sterławki Małe - Niegocin - Giżycko - Siedliska - Wydminy - Stare Juchy - Woszczele - Ełk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies