Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Kęty - Kraków
- Kęty - Bulowice - Andrychów - Inwałd - Chocznia Górna - Chocznia - Wadowice - Klecza Dolna - Klecza Górna - Barwałd Średni - Barwałd Górny - Kalwaria Zebrzydowska - Przytkowice - Leńcze - Podolany - Wola Radziszowska - wola radziszowska - Radziszów - Rzozów - Skawina - Kraków