Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Horyniec-Zdrój - Rzeszów
- Horyniec-Zdrój - Basznia - Basznia Dolna - Lubaczów - Oleszyce - Nowa Grobla - Korzenica - Bobrówka - Surochów - Munina - Jarosław - Pełkinie - Przeworsk - Grzęska - Rogóżno - Kosina - Głuchów - Łańcut - Krzemienica - Strażów - Rzeszów