Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Grudziądz - Tczew
- Grudziądz - Gardeja - Dziwno - Sadlinki - Kwidzyn - Brachlewo - Ryjewo - Sztumska Wieś - Sztum - Gościszewo - Malbork - Stogi - Szymankowo - Lisewo Malborskie - Tczew
- Grudziądz - Rogóźno - Gardeja - Dziwno - Sadlinki - Kwidzyn - Brachlewo - Ryjewo - Sztumska Wieś - Sztum - Gościszewo - Malbork - Stogi - Szymankowo - Lisewo Malborskie - Tczew
- Grudziądz - Rogóźno - Gardeja - Dziwno - Sadlinki - Kwidzyn - Brachlewo - Ryjewo - Sztumska Wieś - Sztum - Gościszewo - Malbork - Szymankowo - Lisewo Malborskie - Tczew