Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Głuchołazy - Opole
- Głuchołazy - Nowy Świętów - Nysa - Wyszków Śląski - Kubice - Mańkowice - Jasienica Dolna - Budzieszowice - Łambinowice - Sowin - Goszczowice - Tułowice - Szydłów - Szydłów - Komprachcice - Chmielowice - Opole