Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Gdynia - Olsztyn
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Pszczółki - Tczew - Szymankowo - Malbork - Mikołajki Pomorskie - Prabuty - Susz - Iława - Rudzienice - Pikus - Samborowo - Ostróda - Stare Jabłonki - Biesal - Unieszewo - Olsztyn
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Pszczółki - Tczew - Szymankowo - Malbork - Mikołajki Pomorskie - Prabuty - Susz - Redaki - Ząbrowo - Iława - Samborowo - Ostróda - Stare Jabłonki - Biesal - Unieszewo - Naterki - Olsztyn