Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Gdynia - Elbląg
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Pszczółki - Tczew - Lisewo Malborskie - Szymankowo - Stogi - Malbork - Królewo - Stare Pole - Fiszewo - Gronowo Elbląskie - Elbląg
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Cieplewo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Miłobądz - Tczew - Lisewo Malborskie - Szymankowo - Stogi - Malbork - Królewo - Stare Pole - Fiszewo - Gronowo Elbląskie - Elbląg
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Cieplewo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Miłobądz - Tczew - Lisewo Malborskie - Szymankowo - Stogi - Malbork - Królewo - Stare Pole - Fiszewo - Gronowo Elbląskie - Elbląg
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Cieplewo - Pszczółki - Tczew - Lisewo Malborskie - Szymankowo - Stogi - Malbork - Królewo - Stare Pole - Fiszewo - Gronowo Elbląskie - Elbląg
- Gdynia - Sopot - Gdańsk - Pruszcz Gdański - Cieplewo - Różyny - Skowarcz - Pszczółki - Tczew - Lisewo Malborskie - Szymankowo - Stogi - Malbork - Królewo - Stare Pole - Fiszewo - Gronowo Elbląskie - Elbląg