Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Chojnice - Hel
- Chojnice - Rytel - Czersk - Łąg - Czarna Woda - Kaliska - Zblewo - Pinczyn - Piesienica - Starogard Gdański - Swarożyn - Pruszcz Gdański - Gdańsk - Sopot - Gdynia - Rumia - Reda - Mrzezino - Żelistrzewo - Puck - Swarzewo - Władysławowo - Chałupy - Kuźnica - Jastarnia - Jurata - Hel