Rozkład jazdy POLREGIO na trasie Chełm - Lublin
- Chełm - Zawadówka - Rejowiec Fabryczny - Zalesie Krasieńskie - Kanie-Stacja - Wólka Kańska - Trawniki - Biskupice - Jaszczów - Dominów - Podzamcze - Minkowice - Świdnik - Lublin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies