Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Zawonia - Oleśnica
- Zawonia - Niedary - Ludgierzowice - Łuczyna - Sadków - Strzelce - Dobroszyce - Nowosiedlice - Dąbrowa - Oleśnica
- Zawonia - Niedary - Ludgierzowice - Łuczyna - Sadków - Strzelce - Dobroszyce - Nowosiedlice - Dąbrowa - Oleśnica