Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Oleśnica - Malerzów
- Oleśnica - Dąbrowa - Nowosiedlice - Dobroszyce - Strzelce - Bartków - Białe Błoto - Malerzów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies