Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Wrocław - Sulistrowiczki
- Wrocław - Bielany Wrocławskie - Tyniec Mały - Małuszów - Stary Dwór - Gniechowice - Zachowice - Siedlakowice - Mirosławice - Michałowice - Rogów Sobócki - Sobótka - Strzegomiany - Będkowice - Księginice Małe - Sulistrowice - Sulistrowiczki
- Wrocław - Bielany Wrocławskie - Tyniec Mały - Małuszów - Stary Dwór - Gniechowice - Zachowice - Siedlakowice - Mirosławice - Michałowice - Rogów Sobócki - Sobótka - Strzegomiany - Będkowice - Sulistrowiczki