Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Piszkawa - Oleśnica
- Piszkawa - Oleśniczka - Kątna - Brzezia Łąka - Śliwice - Pietrzykowice - Brzezia Łąka - Piecowice - Bielawa - Raków - Borowa - Oleśnica
- Piszkawa - Krzeczyn - Ligota Mała - Bystre - Oleśnica
- Piszkawa - Krzeczyn - Ligota Mała - Bystre - Oleśnica
- Piszkawa - Krzeczyn - Bystre - Oleśnica
- Piszkawa - Krzeczyn - Ligota Mała - Bystre - Oleśnica