Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Oleśnica - Zawidowice
- Oleśnica - Świerzna - Gręboszyce - Smolna - Nowa Ligota - Zbytowa - Zawidowice
- Oleśnica - Świerzna - Gręboszyce - Smolna - Ligota Wielka - Ligota Wielka - Zimnica - Nowa Ligota - Zbytowa - Zawidowice