Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Oleśnica - Twardogóra
- Oleśnica - Spalice - Boguszyce - Nowica - Miodary - Sosnówka - Drogoszowice - Sądrożyce - Twardogóra
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies