Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Nowa Ligota - Oleśnica
- Nowa Ligota - Smolna - Zimnica - Ligota Wielka - Smolna - Gręboszyce - Świerzna - Oleśnica
- Nowa Ligota - Smolna - Gręboszyce - Świerzna - Oleśnica
- Nowa Ligota - Zimnica - Ligota Wielka - Smolna - Gręboszyce - Świerzna - Oleśnica