Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Dobroszów Oleśnicki - Oleśnica
- Dobroszów Oleśnicki - Januszkowice - Kępa - Jaksonowice - Skała - Węgrów - Rzędziszowice - Siekierowice - Dobroszyce - Nowosiedlice - Dąbrowa - Oleśnica
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies