Rozkład jazdy POLBUS-PKS Spółka z o.o. na trasie Będkowice - Wrocław
- Będkowice - Strzegomiany - Sobótka - Rogów Sobócki - Michałowice - Mirosławice - Siedlakowice - Gniechowice - Stary Dwór - Małuszów - Tyniec Mały - Bielany Wrocławskie - Wrocław
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies