Rozkład jazdy Pol-Trans Małgorzata Majchrzak na trasie Sławno - Koszalin
- Sławno - Bobrowiczki - Bobrowice - Rzyszczewo - Karwice - Malechówko - Malechowo - Niemica - Pękanino - Kawno - Karnieszewice - Trawica - Sianów - Koszalin
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies