Rozkład jazdy Plus Bus na trasie Białystok - Łapy
- Białystok - Jabłonowo-Wypychy - Białystok - Kleosin - Księżyno - Niewodnica Korycka - Zalesiany - Markowszczyzna - Tołcze - Markowszczyzna - Turośń Dolna - Bojary - Uhowo - Łapy
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies