Rozkład jazdy Aneta Salata na trasie Kielce - Końskie
- Kielce - Kostomłoty Pierwsze - Kostomłoty Drugie - Miedziana Góra - Ćmińsk - Przyjmo - Mniów - Przełom - Lisie Jamy - Salata - Smyków - Matyniów - Miedzierza - Sielpia Wielka - Gatniki - Wincentów - Nowe Brody - Końskie