Rozkład jazdy PKS Złocieniec Spółka z o.o. na trasie Złocieniec - Złocieniec
- Złocieniec - Cieszyno - Skąpe - Stare Worowo - Nowe Worowo - Bolegorzyn - Uraz - Jadwiżyn - Warniłęg - Stare Worowo - Skąpe - Cieszyno - Złocieniec
- Złocieniec - Siecino - Cieszyno - Skąpe - Stare Worowo - Warniłęg - Jadwiżyn - Uraz - Bolegorzyn - Nowe Worowo - Stare Worowo - Skąpe - Cieszyno - Złocieniec
- Złocieniec - Cieszyno - Skąpe - Stare Worowo - Warniłęg - Jadwiżyn - Uraz - Bolegorzyn - Nowe Worowo - Stare Worowo - Skąpe - Cieszyno - Siecino - Złocieniec
- Złocieniec - Cieszyno - Skąpe - Stare Worowo - Warniłęg - Jadwiżyn - Uraz - Bolegorzyn - Nowe Worowo - Stare Worowo - Skąpe - Cieszyno - Złocieniec