Rozkład jazdy PKS Złocieniec Spółka z o.o. na trasie Złocieniec - Kalisz Pomorski
- Złocieniec - Bonin - Osiek Drawski - Wierzchowo - Żabin - Żabinek - Sienica - Stara Studnica - Pepłówek - Wierzchucin - Giżyno - Kalisz Pomorski
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies