Rozkład jazdy PKS Złocieniec Spółka z o.o. na trasie Koszalin - Złocieniec
- Koszalin - Konikowo - Świeszyno - Strzekęcino - Niedalino - Zaspy Wielkie - Słonino - Bukówko - Retowo - Bukowo - Trzebiszyn - Tychowo - Krosinko - Żukówek - Sadkowo - Trzebiec - Stare Dębno - Rudno - Zaborze - Buślarki - Sękorady - Kołacz - Ogartowo - Połczyn-Zdrój - Toporzyk - Gawroniec - Szczycienko - Dobrosław - Ostrowice - Dobrosław - Siecino - Cieszyno - Złocieniec