Rozkład jazdy PKS Złocieniec Spółka z o.o. na trasie Bierzwnica - Smardzko
- Bierzwnica - Cieszeniewo - Sława - Smardzko
- Bierzwnica - Bronowo - Gromnik - Szeligowo - Sucha - Borkowo - Cieszeniewo - Sława - Smardzko
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies