Rozkład jazdy PKS Zielona Góra Sp. z o.o. na trasie Zielona Góra - Brzeźnica
- Zielona Góra - Pielice - Pierzwin - Niwiska - Urzuty - Przylaski - Wichów - Chotków - Wrzesiny - Brzeźnica
- Zielona Góra - Pielice - Niwiska - Kotowice - Drągowina - Przybymierz - Brzeźnica