Rozkład jazdy PKS Zielona Góra Sp. z o.o. na trasie Zielona Góra - Bojadła
- Zielona Góra - Sulechów - Kruszyna - Górzykowo - Głuchów - Borek - Trzebiechów - Mieszkowo - Swarzynice - Klenica - Wirówek - Bojadła - Pyrnik - Młynkowo - Bojadła
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies