Rozkład jazdy PKS Zielona Góra Sp. z o.o. na trasie Sulechów - Bojadła
- Sulechów - Kruszyna - Radowice - Trzebiechów - Mieszkowo - Swarzynice - Klenica - Wirówek - Bojadła
- Sulechów - Kruszyna - Górzykowo - Głuchów - Borek - Trzebiechów - Mieszkowo - Swarzynice - Klenica - Wirówek - Bojadła
- Sulechów - Kruszyna - Radowice - Trzebiechów - Swarzynice - Klenica - Wirówek - Bojadła