Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Złoczew - Wieluń
- Złoczew - Czarna - Oleśnica - Janów - Wola Rudlicka - Ostrówek - Okalew - Gwizdałki - Nietuszyna - Działy - Czarnożyły - Wydrzyn - Opojowice - Raczyn - Wieluń
- Złoczew - Czarna - Oleśnica - Janów - Wola Rudlicka - Ostrówek - Rudlice - Skrzynno - Niemierzyn - Działy - Czarnożyły - Wydrzyn - Opojowice - Raczyn - Wieluń
- Złoczew - Czarna - Oleśnica - Janów - Wola Rudlicka - Ostrówek - Rudlice - Skrzynno - Niemierzyn - Działy - Czarnożyły - Wydrzyn - Opojowice - Raczyn - Wieluń