Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Wieruszów - Czastary
- Wieruszów - Klatka - Mieleszynek - Mieleszyn - Mieleszyn - Kamionka - Kamionka - Piaski - Chotynin - Bolesławiec - Chotynin - Wiewiórka - Żdżary - Radostów Pierwszy - Parcice - Czastary