Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Wieluń - Klonowa
- Wieluń - Raczyn - Łagiewniki - Platoń - Kąty - Świątkowice - Rososz - Świątkowice - Swoboda - Kolonia Dobrosław - Dobrosław - Lututów - Kopaniny - Klonowa
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies