Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Rososz - Wieluń
- Rososz - Zabłocie - Naramice - Biała Pierwsza - Biała-Kopiec - Łyskornia - Janowiec - Poręby - Brzoza - Biała Rządowa - Biała-Kopiec - Kopydłów - Dąbrowa - Wieluń
- Rososz - Zabłocie - Naramice - Zabłocie - Wiktorów - Wygoda - Biała-Parcela Druga - Biała Druga - Biała Rządowa - Biała-Kopiec - Kopydłów - Dąbrowa - Wieluń