Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Ostrówek - Wola Rudlicka
- Ostrówek - Skrzynno - Bolków - Niemierzyn - Nietuszyna - Gwizdałki - Okalew - Janów - Milejów - Janów - Wola Rudlicka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies