Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Ostrówek - Ostrówek
- Ostrówek - Wola Rudlicka - Janów - Milejów - Janów - Okalew - Gwizdałki - Nietuszyna - Niemierzyn - Ostrówek
- Ostrówek - Wola Rudlicka - Janów - Milejów - Janów - Okalew - Gwizdałki - Nietuszyna - Niemierzyn - Bolków - Skrzynno - Ostrówek
- Ostrówek - Skrzynno - Bolków - Niemierzyn - Skrzynno - Piskornik - Dębiec - Wielgie - Dymek - Skrzynno - Ostrówek
- Ostrówek - Skrzynno - Piskornik - Dębiec - Wielgie - Dymek - Skrzynno - Ostrówek