Rozkład jazdy PKS Wieluń Sp. z o.o. na trasie Młynisko - Wieluń
- Młynisko - Dębina - Piaski - Srebrnica - Kurów - Turów - Wieluń
- Młynisko - Poręby - Brzoza - Poręby - Janowiec - Łyskornia - Biała-Kopiec - Biała Druga - Biała Rządowa - Biała-Kopiec - Kopydłów - Dąbrowa - Wieluń