Rozkład jazdy PKS w Strzelcach Opolskich S.A. na trasie Strzelce Opolskie - Zdzieszowice
- Strzelce Opolskie - Rożniątów - Dolna - Poręba - Kadłubiec - Wysoka - Góra Świętej Anny - Leśnica - Zdzieszowice
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies