Rozkład jazdy PKS w Strzelcach Opolskich S.A. na trasie Krapkowice - Strzelce Opolskie
- Krapkowice - Obrowiec - Krępna - Rozwadza - Zdzieszowice - Leśnica - Góra Świętej Anny - Wysoka - Kalinowice - Kalinów - Rożniątów - Strzelce Opolskie
- Krapkowice - Gogolin - Zakrzów - Dąbrówka - Ligota Dolna - Niwki - Kalinowice - Kalinów - Szymiszów - Rożniątów - Strzelce Opolskie
- Krapkowice - Gogolin - Zakrzów - Dąbrówka - Ligota Dolna - Niwki - Kalinowice - Kalinów - Szymiszów-Osiedle - Szymiszów - Rożniątów - Strzelce Opolskie
- Krapkowice - Gogolin - Zakrzów - Dąbrówka - Ligota Dolna - Niwki - Kalinowice - Kalinów - Szymiszów - Rożniątów - Strzelce Opolskie