Rozkład jazdy PKS w Strzelcach Opolskich S.A. na trasie Góra Świętej Anny - Strzelce Opolskie
- Góra Świętej Anny - Wysoka - Kalinowice - Kalinów - Rożniątów - Strzelce Opolskie
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies