Rozkład jazdy PKS w Strzelcach Opolskich S.A. na trasie Dąbrówka Górna - Krapkowice
- Dąbrówka Górna - Rogów Opolski - Gwoździce - Krapkowice
- Dąbrówka Górna - Rogów Opolski - Gwoździce - Krapkowice
- Dąbrówka Górna - Szymiszów - Rogów Opolski - Gwoździce - Krapkowice